„Peugeot“ įvertinta kaip patikimiausia automobilių gamintoja

„Peugeot“ įvertinta kaip patikimiausia automobilių gamintoja

Jungtinėje Karalystėje atlikus kasmetinį J. D. Power patikimumo tyrimą (angl. The J.D. Power 2019 UK Vehicle Dependability Study) patikimiausiu 2019  metų automobilių prekės ženklu pripažintas „Peugeot“, jis aplenkė kitus Japonijos ir Europos automobilių gamintojus.

Tyrimo tikslas – nustatyti automobilių problemas ir suskirstyti juos pagal eismo įvykių kiekį. Kuo mažesnis problemų skaičius 100 automobilių (PP100), tuo aukštesnė reitingo vieta. Tyrimo rezultatas gautas apklausus 11 530 naujų automobilių savininkų, o tyrime dalyvavo nuo 2015 m. lapkričio iki 2018 m. sausio įregistruoti automobiliai.

Net 49 % tyrimo respondentų buvo įsitikinę, kad vėl pirktų tos pačios markės automobilį.

Ataskaitoje nurodoma, kad automobilių gamintojai pernelyg orientuojasi į naujas pramogų sistemas. Ne visos šios sistemos veikia nepriekaištingai, todėl ne visada kelia pasitikėjimą. Daugiau nei pusė problemų yra susijusios būtent su pramogų sistemomis.

Tačiau pastebima bendra tendencija, kad problemų sumažėjo beveik visose srityse, tai reiškia, kad automobiliai tampa vis patikimesni.

Tyrimo metu buvo vertinamos 177 pozicijos 8 kategorijose: automobilio išvaizda; važiavimo patirtis; vairasvirtės ir papildomi ekranai (FCD); garso, komunikacijų ir pramogų įrenginiai (ACEN); sėdynės; šildymo, vėsinimo ir vėdinimo sistemos (HVAC); automobilio interjeras; variklis ir pavarų dėžė.


„Peugeot“ pasiekė aukščiausią rezultatą tarp visų automobilių markių – 77 (PP100)

Pilnas straipsnis čia
Footer Image Example