Modernus „Peugeot“ dizainas įvertintas dviem prestižiniais „Red Dot“ apdovanojimais

Modernus „Peugeot“ dizainas įvertintas dviem prestižiniais „Red Dot“ apdovanojimais

Naujieji „Peugeot 208“ ir 2008 gavo „Red Dot“ apdovanojimą už produkto dizainą (angl. „Product Design“). Abu automobiliai įvertinti tarp daugiau nei 6 500 apdovanojimams pateiktų nominantų, o vertinimo komisiją sužavėjo sportiškas abiejų modelių dizainas bei išskirtinė apdailos kokybė. Šiuose rinkimuose tai – jau šeštasis „Peugeot“ dizaino identiteto pripažinimas.

Išskirtinis „Peugeot 208“ hečbeko bei 2008 krosoverio dizainas atspindi naują gamintojo filosofiją ir identitetą. Tai sužavėjo ekspertų komisiją, kurios nariai kaip pagrindinius nominaciją lėmusius veiksnius pabrėžė ryškius naujojo modelio kontūrus ir sportiškumą.

Interjere dėmesį iškart atkreipia naujasis skaitmeninis 3D prietaisų skydelis ir projekcinis ekranas, komplektuojamas su „Allure“ ir aukštesne įranga. Trimatis informacijos išdėstymo principas leidžia išskirti vairuotojui aktualiausią informaciją, pavyzdžiui, važiavimo greitį. „Peugeot i-Cockpit® 3D“ taip pat yra sportiškas nedidelis vairas bei 10 colių lietimui jautrus informacinės sistemos ekranas, kuriame galima valdyti įvairias automobilio funkcijas, o svarbiausios, tarkim, avarinis signalas, yra įjungiamos mygtukais.

Naująją abiejų modelių „Peugeot“ eksterjero dizaino kalbą pabrėžia vertikalūs LED dienos šviesos žibintai, suteikiantys galimybę iš toli suprasti, kokio gamintojo tai kūrinys. Analogiškai ir dėl galinių – firminiu „Peugeot“ ženklu jau tapo raudonos trijų nagų šviesos, kurias jungia blizgi juoda apdailos detalė.

Dominuoja interjero modernumas ir dėmesys detalėms, pradedant nuo kokybiško apdailos apsiuvimo ar jaukaus LED apšvietimo (užsakoma su „GT Line“ ir GT įrangomis) iki aukštos klasės medžiagų kaip „Alcantara®“ (užsakoma su GT įranga).

Ir „Peugeot 208“, ir 2008 galima užsakyti ne tik su vidaus degimo benzininiais bei dyzeliniais varikliais, bet ir elektriniais, kuriuos iš eismo srauto išskiria subtilios detalės – kėbulo spalvos priekinės grotelės bei kintamos spalvos „Peugeot“ logotipas.

„Red Dot“ apdovanojimai jau daugiau nei 60 metų įvertina geriausius pasaulio kūrinius „Produkto dizaino“ (angl. „Product Design“), „Komunikabilaus dizaino“ (angl. „Communication Design“) ir „Dizaino koncepcijos“ (angl. „Design Concept“) kategorijose. Kartą per metus geriausi produktai, konceptai ir prototipai yra vertinami tarptautinės įvairių produktų kategorijų ekspertų komisijos.

Footer Image Example