PARYŽIAUS AUTOMOBILIŲ PARODOJE

„PEUGEOT“ 2022 M. PARYŽIAUS AUTOMOBILIŲ PARODOJE

Po ilgų ketverių metų laukimo Paryžiaus automobilių paroda galiausiai sugrįžta, o mėgstamiausia prancūziška markė (remiantis 2022 rugsėjį „YouGov“ instituto paskelbtu tyrimu) „PEUGEOT“ joje pristatys tris pasaulines premjeras. Viena svarbiausių transporto parodų Prancūzijos sostinėje vyks nuo spalio 17 iki 23 dienos.

4 salėje įrengtame 900 m2 stende, pažymėtame „PEUGEOT“ šūkiu „Viskas yra gražiau su „Allure“,  įmonė neįprastu būdu pristatys modernųjį „PEUGEOT 408“, taip pat čia debiutuos atnaujintas elektromobilis „PEUGEOT E-208“ bei visiškai elektrinis „PEUGEOT e-Streetzone“ motoroleris, galintis viena įkrova nuriedėti iki 112 km.

Maksimalių elektrifikacijos galimybių gerbėjams bus suteikta proga nuodugniau susipažinti su lenktyniniu „PEUGEOT 9X8 Hybrid“ superautomobiliu, taip pat su jam giminingu ir kiekvienam vairuotojui prieinamu „PEUGEOT 508 PSE“ hibridu, kuris išvysto 360 AG galią. Jo kūrėjai – tas pats dizainerių ir inžinierių kolektyvas, kuris padirbėjo ir su varžyboms skirtu modeliu.

Dar viename stende 3-oje salėje lankytojams bus demonstruojamos vandenilio kuro elementų technologijos. Čia bus galima ne tik iš arti pamatyti vandenilinį „PEUGEOT E-Expert Hydrogen“, bet ir visavertiškai išbandyti jį lauke.

„PEUGEOT“ taip pat suteiks galimybę lankytojams susipažinti su vienais žymiausių bendrovės partnerių: superautomobilio „PEUGEOT 9X8 Hybrid“ lenktynininkų komanda, „Stade Toulousain“ klubo regbininkais bei 2022-ųjų Mis Prancūzija.

ĮSPŪDINGA NAUJOJO „PEUGEOT 408“ PASAULINĖ PREMJERA

/image/35/7/peugeot408-2.834357.jpeg

Viena didžiausių parodos žvaigždžių bus naujasis „PEUGEOT 408“. Lankytojai tikrai nepražiopsos debiutanto, nes jis bus pristatomas akį traukiančioje „Sferoje“. Automobilis bus įkomponuotas permatomoje ir besisukančioje 6 metrų aukščio struktūroje, todėl žiūrovai be vargo galės apžiūrėti naujieną visais rakursais.

Pirmą kartą „Sfera“ buvo panaudota liepos mėnesį Luvro muziejaus filiale Lenso mieste filmuojant reklaminę medžiagą. Žiūrovams ji buvo pristatyta rugpjūčio 4 d. Dabar „Sferą“ galės išvysti visi norintys.

Naujasis „PEUGEOT 408“ yra neprilygstamo gamintojo darbuotojų išradingumo įrodymas. Įmonės meistrai siūlo “fastbeko siluetą didesnio pravažumo automobilių C segmente: tai yra pirmoji tokio tipo transporto priemonė tiek prekių ženklo istorijoje, tiek dabartinėje rinkoje.

Be unikalios išvaizdos, automobilyje sutelkti aukšto lygio inžinerijos pasiekimai: jame įdiegtos našumą didinančios technologijos ir pažangios elektrifikavimo sistemos. Automobilyje sumontuotos dvi 180 ir 225 AG galios įkraunamosios hibridinės jėgainės, o pažangiausios naudojimo ir vairavimo technologijos žada tik malonias emocijas.

ELEKTRIFIKACIJA ĮGAUS PAGREITĮ JAU 2023 M.

/image/35/9/peugeot-e-208.834359.jpeg

2030-aisiais visi Europoje parduodami prancūziško prekių ženklo automobiliai bus visiškai elektriniai – 5 metais anksčiau, nei to pareikalaus ES teisės aktai. O jau nuo 2023 m. visi „PEUGEOT“ automobiliai bus elektrifikuoti, t. y. varomi jėgos sistemomis, kurios yra arba visiškai elektrinės ir naudoja baterijose kaupiamą arba vandenilio kuro elementuose sukuriamą energiją, arba hibridinės, arba iš tinklo įkraunamos hibridinės.

Kad pasiektų šiuos tikslus, „PEUGEOT“ paspartins elektrinių bei elektrifikuotų modelių gamybos pradžią. Tai įvyks jau 2023-aisiais. Visoje „Stellantis“ grupėje 3008 ir 5008 modeliai bus pirmieji miesto visureigiai su naująja 136 AG galios hibridine jėgos sistema, galinčia sumažinti degalų sąnaudas 15 proc. 

Taip pat į gatves išriedės naujieji tik elektra varomi „PEUGEOT E-308“ bei universalo versija E-308 SW ir nauja E-208 versija. Pastaroji nuo šių metų pradžios yra geriausiai Prancūzijoje parduodama elektrinė transporto priemonė. Joje bus įdiegtos tos pačios technologijos kaip ir E-308 modelyje: naujasis 115 kW/156 AG galios elektros variklis (+15 proc. galios) ir naujos kartos baterija. Dėl dar 2021 m. pritaikytų įvairių patobulinimų „PEUGEOT E-208“ modelis taps gerokai našesnis, tad viena įkrova galės nuvažiuoti 400 km atstumą. Jo elektros energijos vartojimo efektyvumas bus ypatingas – tik 12 kWh/100 km, o tai yra geriausias B segmento elektromobilių pasiekimas.

PEUGEOT 9X8“: ATEITIES MODELIŲ ELEKTRIFIKACIJOS LABORATORIJA

/image/36/0/peugeot-9x8-fuji.834360.jpeg

Dar vienu traukos centru taps superautomobilis „PEUGEOT 9X8 Hybrid“, nuo liepos mėnesio dalyvaujantis pasaulinių ištvermės lenktynių (WEC) serijoje. Čia jis rungiasi „Le Mans Hypercar“ (LMH) kategorijoje. 2023 m. „PEUGEOT“ komanda šiuo modeliu dalyvaus 100-ąjį kartą rengiamose legendinėse Le Mano 24 valandų lenktynėse. 

9X8 masina žvilgsnį katiniška išvaizda ir įstabiu aptakumu. Be to, jis pasižymi įspūdinga hibridine pavara, kurią sudaro dviejų turbinų V6 konstrukcijos 707 AG galios variklis ant galinės ašies ir 272 AG galios elektros jėgainė ant priekinės ašies. Galima sakyti, jog 9X8 yra „PEUGEOT“ viešiesiems keliams skirtų modelių elektrifikacijos laboratorija.

Tiek „PEUGEOT 508 PSE“, kuris demonstruojamas parodoje universalo SW versija, tiek ir lenktynėms skirtą bolidą tobulino ta pati komanda. 508 PSE įrengta 360 AG galios hibridinė jėgainė ir elektrifikuota visų varomųjų ratų pavara – šis derinys suteikia tikrą vairavimo malonumą.

Lankytojai taip pat išvys naują elektrinį „PEUGEOT Motorcycles“ kūrinį – motorolerį „e-Streetzone“, kuris atspindi gamintojos galimybes elektrifikuoti visą transporto gamą. Elektrinis motoroleris bus siūlomas su viena arba dviem baterijomis ir galės viena įkrova nuvažiuoti iki 112 km. Išimamas motorolerio baterijas bus patogu greitai įkrauti iš bet kurio buitinio kištukinio lizdo.

VANDENILINIO TRANSPORTO BANDYMAI

Intriguojanti, sunkiasvorėms komercinėms transporto priemonėms puikiai pritaikyta nulinės emisijos elektrifikavimo technologija. Taip vadinama vandenilio kuro elementuose sukuriama elektros energija varomų automobilių galios sistema, kuri jau diegiama „PEUGEOT“ vidutinio dydžio komerciniame automobilyje „E-EXPERT Hydrogen“. Didžiulis tokio tipo transporto privalumas tas, kad vandeniliu papildyti baką truks vos tris minutes,  o tada lengva širdimi galima įveikti keleto šimtų kilometrų atstumą.

Kuro elementų ekspertai lankytojų lauks tam skirtame stende 3-ioje salėje, o kartu su „Genius“ prekių ženklo specialistais bus galima per 30 minučių išbandyti „E-EXPERT Hydrogen“ aplink parodos rūmus.

Šis automobilis pasižymi 100 kW/136 AG elektros variklio galia bei 260 Nm sukimo momentu, o pilnu baku įmanoma nuvažiuoti 400 km. 6,1 m3 tūrio krovinių skyriuje galima vežti iki 1 t krovinius.

ĮŽYMYBIŲ RENGINIAI

Parodos dienomis „PEUGEOT“ taip pat suteiks galimybę lankytojams susitikti su vienais žymiausių bendrovės partnerių – šie lankysis jos stende 4-oje salėje.

Tai bus „PEUGEOT 9X8“ bolido vairuotojai Jeanas-Ericas Vergne, Paulis di Resta ir Mikkelis Jensenas. Parodos stende jie svečiuosis spalio 18-osios popietę.

Kitos dienos popietę „PEUGEOT“ stende regbio gerbėjai galės susitikti su „Stade Toulousain“ klubo regbininkais, o tarp jų – ir Antoine’u Dupont’u, kuris 2021 m. buvo pripažintas geriausiu pasaulio žaidėju. Spalio 20-osios popietę bendrovės stende apsilankys 2022 m. Mis Prancūzija Diane Leyre.

Footer Image Example